wcięło zdjecie

SZANOWNI PAŃSTWO!!


Przedstawiamy Państwu do wykorzystania ofertę wypoczynku
w Ośrodku Wypoczynkowo-Kolonijnym "PAFAWAG"


ul.Jagiellońska 33
57 - 420 Radków
tel./fax 74 87 12 195
e-mail: pafawag.owk@wp.pl

Numer konta bankowego 17 9536 0001 2001 0003 2548 0001

ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK NA WCZASY, WEEKENDY,KOLONIE, ZIELONE I BIAŁE SZKOŁY, GRUPY ZORGANIZOWANE ORAZ TURYSTÓW INDYWIDUALNYCH
INFORMACJE O OŚRODKU
Ośrodek położony jest w najatrakcyjniejszej krajoznawczo i krajobrazowo grupie górskiej Sudetów - Górach Stołowych. Jest to miejsce niezwykle bogatych form skalnych, szczelin labiryntów, fantastycznych kształtów grzybów, maczug, zwierząt i ludzi. Do najbardziej interesujących fragmentów tych gór należą: Błędne Skały, Wielki i Mały Szczeliniec, Wielkie Torfowisko Batorowskie, Skalne Grzyby i Radkowskie Skały. Atrakcyjne i dogodne położenie ośrodka stanowi świetną bazę wypadową i znakomicie ułatwia zwiedzanie Kotliny Kłodzkiej.
Ośrodek czynny jest cały rok. Składa się z dwóch budynków mogących pomieścić jednorazowo 193 osoby. Budynek "A" posiada pokoje 2, 3, 4, 6-os. Z sanitariami na każdym piętrze, osobno dla dziewcząt i chłopców. Budynek "B" ma 97 miejsc w pokojach 2, 3, 4-os. z balkonami. Pokoje wyposażone są w łazienki (natrysk, umywalka, WC). Ośrodek ma własną stołówkę, świetlicę, sale TV i kawiarenkę ze stołami bilardowymi. Przy obiekcie znajdują się nasze boiska sportowe, plac zabaw oraz wyznaczone miejsce na ogniska. Przebywając u nas można skorzystać z wielu form wypoczynku, które pomoże przygotować ośrodek i atrakcji turystycznych oraz krajobrazowych znajdujących się w niedalekiej odległości. Z pobytu na naszym terenie zadowolone będą przede wszystkim osoby preferujące czynny wypoczynek. Szlaki i trasy turystyczne nie wymagają specjalnego przygotowania i są do pokonania praktycznie przez każdą osobę w różnym wieku.
PROPONUJEMY:
Oferujemy bardzo dobrą bazę na organizacje: kolonii, zimowisk, "zielonych szkół i przedszkoli", imprez okolicznościowych, wycieczek autokarowych po Kotlinie Kłodzkiej, do Pragi, Skalnych miast, ZOO- Safari (Czechy), do Wiednia (Austria), wycieczek pieszych i rowerowych,kuligów, przejazdów bryczkami, ognisk z pieczeniem kiełbasek i prosiaka. Ośrodek pomoże w wytyczeniu i zorganizowaniu wycieczek autokarowych i pieszych, rezerwacji autokarów i przewodników, zabezpieczy dojazd oraz wyjazd do i z ośrodka.

W pobliżu ośrodka znajdują się m.in.:
 • Stadnina koni nad Zalewem Radkowskim
 • Wielofunkcyjna hala sportowa w Ścinawce Średniej
 • Miejsko - Gminny kompleks sportowy ("Orlik" - boiska sportowe, odkryte sztuczne lodowisko )
 • Kryty basen w Kłodzku
 • Aquaparki w Kudowie Zdrój i Nowej Rudzie
 • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
  Nasza oferta obejmuję także obsługę oraz organizację imprez okolicznościowych takich jak:
 • Sylwester
 • Andrzejki
 • Bale karnawałowe
 • Wesela
  Oraz inne w dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.